Klientu apkalpošana

Pirmdiena - ceturtdiena: 07:30 - 17:00

Piektdiena: 07:30 - 14:00

+49 8251 90 485 0

Kontaktpersona

Sīkdatņu politika

Informācija par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kas atrodas jūsu pārlūkprogrammas direktorijā. Kad notiek piekļūšana tīmekļa vietnei, sīkdatne, kas izvietota ierīcē, nosūta informāciju pārlūkprogrammai. Sīkdatnes ir ļoti izplatītas un tiek izmantotas vairākās tīmekļa vietnēs. Parasti sīkdatņu mērķis ir uzlabot tīmekļa vietnes darbību un lietotāja pieredzi tīmekļa vietnes izmantošanā, lai gan sīkdatnes var arī tikt izmantotas reklāmas nolūkos..

Kā pārvaldīt sīkdatņu iestatījumus?

Piekļūstot mūsu tīmekļa vietnei, jūs piekrītat tam, ka mēs izvietojam sīkdatnes jūsu datorā.

Jūs varat jebkurā laikā mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Lielākā daļa lietojumprogrammu ļauj zināmā mērā kontrolēt lielāko daļu sīkdatņu, izmantojot sīkdatņu iestatījumus. Lai izzinātu vairāk par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas un kā tās pārvaldīt un dzēst, apmeklējiet vietni  www.allaboutcookies.org/ge/

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes ne tikai, lai mūsu tīmekļa vietnes darbotos, bet arī lai uzlabotu to darbību, lai mēs varētu jums piedāvāt vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Piemēram, ja jūs izmantojat mūsu izplatītāju atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumu un jums ir iespējotas sīkdatnes, mūsu tīmekļa vietne saņems informāciju no jūsu datora par pēdējo pilsētu vai atrašanās vietu, kuru meklējāt mūsu izplatītāju atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumā. Tas nozīmē, ka jums nav jāievada viena un tā pati informācija atkārtoti katru reizi.

Sīkdatnes, ko mēs izmantojam, saskaņā ar Starptautiskās Tirdzniecības kameras norādījumiem tiek klasificētas šādās kategorijās.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes - tās ir svarīgas, lai jūs varētu pārvietoties tīmekļa vietnē un izmantot tās iespējas, piemēram, piekļūt tīmekļa vietnes drošajām zonām. Bez šīm sīkdatnēm pakalpojumus, ko jūs esat pieprasījis(-usi), piemēram, iepirkuma grozus vai e-rēķinu izrakstīšanu, nav iespējams nodrošināt. Šīs sīkdatnes neapkopo informāciju; tās ir svarīgas tīmekļa vietnes darbībai, un bez tām vietnes nedarbosies pareizi. Saskaņā ar E-privātuma noteikumiem šīs sīkdatnes ir atļautas, un mēs automātiski izvietojam tās jūsu pārlūkprogrammā. Ja izvēlaties atspējot šīs sīkdatnes, jūs apzināties, ka konkrētā tīmekļa vietne nedarbosies pareizi.

Darbības sīkdatnes - tās vāc informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni, piemēram, uz kurām lapām apmeklētāji dodas visbiežāk un vai viņi saņem kļūdu ziņojumus no tīmekļa lapām. Šīs sīkdatnes nevāc informāciju, kas identificē apmeklētāju. Visa informācija, ko šīs sīkdatnes savāc, ir apkopota un tādējādi ir anonīma. Tās izmanto tikai, lai uzlabotu tīmekļa vietnes darbību.

Funkcionalitātes sīkdatnes -tās ļauj tīmekļa vietnei atcerēties jūsu izdarītās izvēles (piemēram, jūsu lietotāja vārdu, valodu vai reģionu, kurā atrodaties) un nodrošina uzlabotas un vairāk personalizētas iespējas. Šīs sīkdatnes var arī izmantot, lai atcerētos izmaiņas, ko esat veicis(-kusi) attiecībā uz teksta lielumu, fontiem un citām tīmekļa lapu daļām, ko jūs varat pielāgot. Informācija, ko šīs sīkdatnes vāc, var būt anonimizēta, un tās nevar izsekot jūsu pārlūkošanas darbības citās tīmekļa vietnēs.

Mērķa jeb reklāmas sīkdatnes - tās izmanto, lai nodrošinātu jums un jūsu interesēm vairāk piemērotas reklāmas. Tās parasti izvieto reklāmas tīkli ar tīmekļa vietnes operatora atļauju. Tās atceras, ka jūs esat apmeklējis(-usi) tīmekļa vietni, un šī informācija tiek kopīgota ar citām organizācijām, piemēram, reklāmdevējiem.

Trešo personu sīkdatnes - esam veikuši pasākumus, lai censtos nodrošināt, ka izmantotās sīkdatnes atbilst iepriekš izmantotajiem aprakstiem un ka izvēle “Pieņemt” ņems vērā jūsu vēlmes, taču dažas trešo personu sīkdatnes tik un tā var tikt lejupielādētas. Diemžēl mums nav kontroles pār šīm sīkdatnēm; šajā gadījumā jums ir jāskata sīkdatņu saraksts šajā lapā, kur ir sniegta sīkāka informācija.

Mūsu tīmekļa vietnēs izmantotās sīkdatnes - Sīkdatnes, pikseļi vai citas informācijas glabāšanas un izgūšanas ierīces, ko izmanto šajā tīmekļa vietnē, tiek izmantotas, lai izsekotu lietotāju mijiedarbībai ar tīmekļa vietni un uzlabotu lietotāja pieredzi. Mēs cenšamies nodrošināt, lai saraksts būtu aktuāls, tomēr, ja konstatējat jaunas sīkdatnes, kas nav norādītas, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz info@celofixings.de un mēs pārskatīsim sarakstu, lai atjauninātu saturu.

Sīkdatnes

Nosaukums

Mērķis

Vairāk informācijas

Google Analytics

_utmt
(expires in 1 day)

_utma
(expires afters 2 years)

_utmb
(expires after 1 day)

_utmc
(expires after 1 day)

_utmz
(expires after 1 year)

Vāc anonīmu informāciju par lietotāja navigāciju tīmekļa vietnē, lai noskaidrotu apmeklējumu izcelsmi un citus tamlīdzīgus statistikas datus

Google privātuma lapa

Google Analytics atspējošanas pievienojums

LinkedIn Ad analytics

BizoNetworkPartnerIndex (derīguma termiņš beidzas pēc sešiem mēnešiem)

Vāc anonīmu pārlūkošanas informāciju, lai piedāvātu personalizētu saturu.

LinkedIn sīkdatņu tabula

Tabulā turpmāk ir sniegtas informācijas saites par reklāmas, interešu un konfigurācijas sīkdatnēm vai pikseļiem, kas var būt ietverti mūsu tīmekļa vietnē.

Google Tag Manager:

https://policies.google.com/privacy?hl=en

Facebook Social Plugins:

https://www.facebook.com/privacy/policy/?entry_point=data_policy_redirect&entry=0

Remārketings ar Google Analytics reklāmu parādīšanai:

https://policies.google.com/privacy?hl=en

AdWords Remarketing:

https://policies.google.com/privacy?hl=en

Maina sīkdatņu konfigurāciju

Sīkdatnes palīdz mums uzlabot jūsu pieredzi; tās izņemot, var tikt ietekmēta tīmekļa funkcionalitāte.

Jūs varat tās dzēst vai mainīt konfigurāciju jebkurā laikā, izmantojot savu tīmekļa pārlūkprogrammu.

Jūs varat piekļūt, lai dzēstu šīs sīkdatnes, izmantojot savu tīmekļa pārlūkprogrammu:

Firefox konfigurācija: https://support.mozilla.org/de/kb/cookies-erlauben-und-ablehnen

Chrome konfigurācija: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=de

Explorer konfigurācija: https://support.microsoft.com/de-de/products/windows?os=windows-10

Safari konfigurācija: https://support.apple.com/de-de/guide/safari/sfri11471/mac

Opera konfigurācija: https://help.opera.com/de/latest/web-preferences/

 

Publicēts:2023-11-16