FORCE ONE SAGATAVOŠANA DARBAM

Sagatavojieties visvieglākās un jaudīgākās gāzes naglu pistoles izmantošanai!

Šajā lapā jūs varēsiet atrast visu informāciju, kas vajadzīga, lai sāktu izmantot FORCE ONE, sākot no instrumenta sagatavošanas darbam, tehniskās apkopes video un beidzot ar vispopulārākajiem izmantojamiem stiprinājumiem – par visu esam padomājuši.  

Sāciet ietaupīt laiku un naudu ar savu FORCE ONE Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs tiešā trieciena stiprinājumu kategorijā vai esat nomainījis savu veco naglu pistoli pret FORCE ONE, mēs jums palīdzēsim. Iepazīstieties ar šīs lapas iedaļām un uzziniet visu.Saturs:

2+2 Jahre Garantieerweiterung bei FORCE ONE Registrierung.

1. Reģistrējiet savu instrumentu

Reģistrējiet savu instrumentu,lai iegūtu papildus 2 gadu garantiju plus:

 • 2 gadu papildu garantija, kopā 4 gadi
 • Instrumentu remonts un aizvietošana 24 stundu laikā
 • Bezmaksas ikgadējā apkope
 • CELO tehniskais atbalsts mūža garumā

2. FORCE ONE Montāžas videoklipi

90 % laika ietaupījums elektrības, santehnikas un reģipša sienu stiprinājumiem! Pārliecinieties paši, cik ātri un viegli ir piestiprināt plašo CELO gāzes naglošanas ierīču piederumu klāstu. Skavas, metāla skavas, skavu pakaramie, vītņoti stieņu pakaramie un daudz kas cits!

Bildausschnitt eines unserer vielen hilfreichen YouTube Montagevideos zum FORCE ONE und Zubehör

4. Instrumenta sagatavošana darbam

Ir laiks sagatavot savu FORCE ONE darbībai! Noskatieties videopamācību, lai redzētu, cik ātri un vienkārši tas ir.

5. Padomi defektu novēršanai

 • Pārliecinieties, vai kasetnē ir vismaz divas naglas. Drošības apsvērumu dēļ naglu pistole nedarbosies, ja kasetnē būs mazāk par trim naglām.
 • Maksimālais kasetnē ievietojamo naglu garums ir 40 mm
 • Pārliecinieties, ka gāzes baloniņš ir ievietots pareizi.
 • Pārliecinieties, ka akumulators ir uzlādēts un gāzes baloniņš nav tukšs

6. Tehniskās apkopes videoklipi

Ko darīt, ja instruments nestrādā?
Padoms Nr. 1: Uzlādējiet akumulatoru

Pirmais, kas jāpārbauda, kad instruments nestrādā, ir akumulators; bieži tas var būt ar zemu uzlādes līmeni. Vienkārši noņemiet akumulatoru un nomainiet to ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.  

Ko darīt, ja instruments nestrādā
Padoms Nr. 2: Nomainiet gāzes baloniņu

Ja akumulators ir pilnībā uzlādēts, bet instruments nestrādā, nākamais, kas jāpārbauda, ir gāzes baloniņš. Tās pietiek līdz 1000 šāvieniem, tāpēc, ja esat aktīvi izmantojis instrumentu, iespējams, ir pienācis laiks to nomainīt.

Ka darīt, ja ir iestrēgusi nagla?

Dažreiz naglu pistolē var iesprūst nagla, proti, kad mēģināt nospiest sprūdu, tas nedarbojas. Vienkārši izslēdziet naglu pistoli un izmantojiet mūsu instrumentu iesprūdušu naglu izņemšanai, lai atrisinātu problēmu. 

Ko darīt, ja nevar nospiest uzgali?

Ja uzgalis nekustas, kad jūs uz tā uzspiežat, jums jāpārbauda naglas kasetnē. Drošības mehānisms paredz, ka, lai instruments darbotos, kasetnē vienmēr jābūt vismaz divām naglām.

7. Galvenie papildpiederumi, kas paredzēti FORCE ONE

Projektēta tā, lai ietaupītu laiku, uzstādot caurules un vadus ar gāzes naglu pistoli. Vienkārši iespiediet cauruli iekšā, lai tā nofiksētos vietā! 

Augstas veiktspējas sakārtotas naglas, kas pastiprinātas ar robojumu, lai nodrošinātu maksimālu saķeri ar cietiem materiāliem, piemēram, betonu un tēraudu.

Šis gāzes naglu pistoles papildpiederums ļauj uzstādīt vadu savilcējus. Konstruēts ar četriem sānu atvērumiem, lai uzstādīšana būtu iespējama no visiem leņķiem. 

Augstākās klases alternatīva plastmasas savilcējiem kabeļu un vadu uzstādīšanai. Nodrošina stingru fiksāciju, pateicoties atbalsta izcilnim, kas garantē lielāku stabilitāti un drošu stiprinājumu. 

Paredzēts kabeļu, cauruļu un vadu paralēlai sastiprināšanai, nodrošina stingru fiksāciju, pateicoties atbalsta izcilnim, kas garantē lielāku stabilitāti un drošu stiprinājumu.

Uzstādiet dažu sekunžu laikā, izmantojot gāzes naglu pistoli! Integrētā plastmasas daļa nodrošina uzgaļa stingru piespiešanu, ļaujot uzstādīšanu veikt precīzi un ērti. 

8. FAQ - Bieži uzdotie jautājumi (BUJ)

 • 1 x FORCE ONE gāzes naglu pistole
 • 1 x aizsargbrilles
 • 2 x ausu ieliktņi
 • 2 x akumulatori
 • 1 x lādētājs
 • 1 x pārnēsāšanas soma
 • 1 x instruments iesprūdušu naglu izņemšanai
 • 1 x lietotāja rokasgrāmata

Viens FORCE ONE gāzes baloniņš der līdz 800 šāvieniem.

Akumulatoram jāiztur aptuveni 3000 šāvienu. 

Minimālais gāzes baloniņa derīguma termiņš ir 2 gadi, ja tā tiek glabāta temperatūrā no +5 ºC līdz 25 ºC.